" האימון בבית " הולך ונהייה שכיח יותר ויותר . רבים בוחרים באופציה של להתאמן בבית על פני מועדוני כושר.

האם אפשר להשיג תוצאות באימון ביתי כמו במועדון כושר ?

אז כן !! באימון ביתי אפשר להשיג כל תוצאה כגון : הרזייה , חיטוב , עיצוב , גמישות כוח , בריאות ועוד ואפילו לא נדרש בהכרח מקום גדול או ציוד יקר מעט ידע וציוד קטן וזול כגון : גומיות , כדור , מזרן ומעט משקוליות יספקו בהנחה שנשלב ידע לתוך המשוואה הזו

למעט מפתחי גוף תחרותיים ( הם חייבים חדר כושר – משקולות חופשיות )

מדוע מתאמנים מחפשים אימון ביתי ?

1. מחיר מנוי במועדון גבוה ובמגמת התייקרות בכל שנה יחד עם הקושי להתמיד בפעילות הגופנית יוצרות תחושה של "אני משלם עבור מנוי חדר כושר אך לא מנצל אותו".

2. רובינו בטח מכירים את התחושה של "ללכת לאיבוד", חדרי כושר מלאים במכשירים משוכללים ונוצצים שמביאים לעליה בכמות המתאמנים אך כמות מדריכי חדר כושר לא עולה בהתאם.

התוצאה היא שמנויי חדרי כושר רבים לא מצליחים להתמיד בפעילות הגופנית ושלא לדבר על לראות את התוצאות שלשמן נרשמו לחדר הכושר.

וכתוצאה מכך נולד המושג החדש " האימון הביתי "

יתרונות אימון הכושר הביתי

מונע תירוצים וחסכון בזמן

כמה פעמים אמרתם "אני עייף", "אין לי זמן להגיע לחדר הכושר", "יש לי רק 40 דקות, זה בדיוק הזמן שייקח לי להגיע ולחזור מחדר הכושר". אם אין לכם מספיק זמן ללכת לחדר הכושר, חדר כושר מגיע אליכם. אתם יכולים להתאמן בכל שעה שהיא, אתם יכולים לפצל את האימונים כך שיתאימו ללוח הזמנים הצפוף שלכם (מי חושב להגיע לחדר הכושר פעמיים ביום).

אווירת אימון מתאימה

לא אוהבים את אווירת "שוק הבשר", את הריחות, הזיעה ואת המוזיקה, תמיד קר מדי או חם מדי. לא אוהבים להתחרות באף אחד באימון, כאשר אתם מבצעים אימון כושר בבית, אתם לא צריכים להתלבש בשביל אף אחד ואתם לא צריכים להרשים אף אחד. האימון הוא יעיל, אפקטיבי, ממצה ומהנה. אתם יכולים לשמוע את המוזיקה שמתאימה לכם, הזיעה שעל המזרון היא רק שלכם והטמפרטורה בדיוק במידה הרצויה.

צורת אימון שחוסכת זמן

  • אימון כושר בבית חוסך זמן, המכשירים תמיד זמינים ואתם תמיד מוכנים.
  • אין צורך בהמתנה מעצבנת למכשירים או ברישום מוקדם לשיעורים.
  • אין צורך בנסיעה לחדר הכושר ובמציאת חניה בלתי אפשרית.

אם אין לכם זמן לאימוני כושר, אז אימון כושר ביתי הוא הפתרון האמיתי.

צורת אימון שחוסכת לכם כסף

אימון הכושר הביתי הוא הזול ביותר, נכון דרושה השקעה התחלתית לרכישת ציוד ולפעמים גם הכוונה מקצועית אבל אם נשווה זאת לחדר הכושר הרי שמנוי חדר כושר הוא הוצאה גבוהה וקבועה למשך כל תקופת הפעילות.

החיסרון הבולט של האימון הביתי הוא חוסר במסגרת מחייבת וידע/ליווי מקצועי , EVT נוסדה כדי לפתור את שני הבעיות הללו הירשמו חינם וקבלו

* יומן אימונים ותזכורות אישי

* שיטת מסרים ייחודית לליווי ויצירת מחויבות

* מגוון תכניות כושר ביתיות

*התאמה אישית מקצועית

בהצלחה באימון הביתי

.